Search

O společnosti

  O společnosti Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady

  Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady bylo postaveno v roce 1996 dle projektu ing. Jiřího Opatřila. Zastavěná plocha včetně parkovišť činí 5.700 m2 a moderně koncipovaný objekt v sobě spojuje komplexní služby jak při prodeji vozů ŠKODA a zprostředkovaně i vozů VW a SEAT, tak i při opravárenské činnosti pro vozy ŠKODA a od 1.6.2005 jako certifikovaný servis i pro vozy značek VW a SEAT. Servis je vybaven nejmodernější technologií a diagnostikou, jehož součástí je klempírna s rovnacím rámem a lakovna s technologií vodou ředitelných barev.

  Součástí Autocentra je mycí linka s obsluhou, v jejíž nabídce je kromě klasického mytí, mytí motorů a čištění vnitřních prostor i speciální renovace povrchu vozů.

  Autocentrum K.E.I. jako středisko komplexních služeb respektuje nejen potřeby motoristů, ale i přísná kritéria ochrany životního prostředí. Samozřejmostí je pravidelné obhajování certifikátů kvality řízení a služeb.

  Autocentrum K.E.I. patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější prodejce a servisní místa nejen v brněnském regionu, ale i v rámci České republiky, což dokazují pravidelná ocenění obchodních partnerů i zákazníků. Spoléhá na dostatečně vyškolený zkušený personál, který má za úkol ve všech oblastech zákazníkovi poradit pro něj optimální a finančně nejvýhodnější variantu zvolené služby.

  Vozy ŠKODA máme v krvi…již 20 let.


  Galerie

  »

  SKODA Brno
  Autocentrum K.E.I.

  Autocentrum K.E.I., Brno Vinohrady is a dealership of new Skoda vehicles and servicing of Skoda, Volkswagen and Seat. In addition to our new car offerings we sell used and demo cars, we buy used cars and we also sell spare parts. Moreover, we are the only authorized service centre in Southern Moravia that offers a life-time guarantee for body paint – Color for life.

  Car Wash

  If you would like your car stay to continue to look new, we offer car washing services. You may choose from 10 different automated washing options or a manual car wash.